Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш 500 грн. купона від www.CheapMarkt.com

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID560
DescriptionРозіграш серед учнів, що натиснули "Подобається" після участі в конкурсі.
Drawing organizerwww.Olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2016-05-04 12:30:59
Date edited2016-05-04 12:31:13
Number of participants743
Number of winners1
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2016-05-04 12:31:19

Winners

#ParticipantNotes
1.Якушенко Карина Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
2.Мірошниченко Марія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
3.Малевич Ірина (НВК "Колегіум")
4.Рибалко Мирослав В`ячеславович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
5.Проценюк Анна Євгенівна (Новокостянтинівська  ЗОШ І-ІІ ст.)
6.Кузьмич Ірина Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)
7.Гаджієв Еміль Сакіт огли (БСШ №5)
8.Чернявка Віталій Петрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий са...)
9.Грищук Златослава сергіївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ліцей"№1 м.Каменя-Каши...)
10.Канаєв Даніїл Дем"яновия (Ліцей №2)
11.Бойко Анна (КЗ "Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
12.Кузько Алла Віталіївна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
13.Пінський Михайло Юрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
14.Бабич Віталій Леонідович (Васильківська СЗШ №2)
15.Коломієць Маркіян (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
16.Лубашев Максим (Світловодська СЗШ №7)
17.Галуша Вікторія (Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
18.Матиміш Микола Миколайович (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
19.Блажко Назар Ігорович (Маківський НВК)
20.Кот Ольга Андріївна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
21.Калиновський Олег Андрійович (Школа №3)
22.Раєвський Олександр Станіславович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
23.Созанський Святослав Сергійович (ЛЗШ № 43)
24.Золоторьова Марина Ігоревна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
25.Герасименко Денис Віталійович (Каланчацька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)
26.Соглаєва Єлизавета (Верхньорогачицька гімназія)
27.Бібік Кирил Олексійович (Одеський НВК "Гімназія №7")
28.Кузів Віталій Русланович (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)
29.Казанівський Віктор Віталійович (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)
30.Нешта Поліна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
31.Пелехатий Роман Романович (Теребовлянський НВК)
32.Денисенко Андрій Валентинович (Кам'янський еколого-економічний ліцей)
33.Дудніков Давид (НВК №42)
34.Кушнір Христина Богданівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
35.Коваленко Микита Артемович (Ліцей)
36.Матвієнко Євген Геннадійович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
37.Вірченко Віолетта Віталівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
38.Гончарова Ельвіра Євгеніївна (Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
39.Довгополий Володимир Вячеславович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
40.Чирво Арсеній Олексійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
41.Шушко Софія Степанівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
42.Мекшун Дарина Сергіївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
43.Клименко Анастасія Дмитрівна (Криворізька гімназія №91)
44.Алєксєєнко Ростислав Сергійович (Нігинська загальноосвітня школа)
45.Єрохін Віктор Валерійович (Бережанська школа-гімназія ім. Б. Лепкого)
46.Жорнова Анна Віталіївна (Новоукраїнська гімназія №7)
47.Плужник Анастасія Володимирівна (Христинівська  спеціалізована школа  І-ІІІ ступені...)
48.Золотов Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7")
49.Гнатенко Максим Володимирович (Одеський НВК "Гімназія №7")
50.Басараб  Валерія (Кремінська  школа-гімназія)
51.Васильків Ростислав (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
52.Ісакова Софія Вікторівна (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)
53.Романович Марк (НВК-ліцей №100)
54.Філоненко Богдан (Світловодська СЗШ №7)
55.Підбузна Олександра (Криворізька гімназія №91)
56.Мотричко Аліна Сергіївна (Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів)
57.Тимошенко Марія Миколаївна (Затоківська ЗОШ№9)
58.Панасюк Олексій Олександрович (Косяківська ЗОШ)
59.Ковтюх Оксана (Сигнаївський НВК)
60.Віхоть Марта Ігорівна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
61.Бондаренко Денис Андрійович (гімназія № 6)
62.Лещук Максим (Гімназія “Києво–Могилянський колегіум” ІІ-ІІІ ступ...)
63.Романцова Ксенія Андріївна (Школа №3)
64.Рожко Артем (Ліцей)
65.Тураш Остап Миколайович (Чернівецька гімназія № 5)
66.Бойко Нікіта Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
67.Нікітіна Анастасія (Школа № 2-ліцей)
68.Черкашина Євгенія Михайлівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
69.Лісничий Віктор (Верхньорогачицька гімназія)
70.Пилипенко Валерия Ивановна (ЗОШ№3 м.Роздільна)
71.Савченко Денис Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
72.Мотя Валерія (Світловодська СЗШ №7)
73.Сари Софія Ахметівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
74.Михайлова Єлизавета (гімназія імені Лесі Українки)
75.Чубенко Анна Олександрівна (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)
76.Лисенок Богдана Сергіївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
77.Білошапка Андрій Владиславович (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)
78.Кваніна  Ангеліна Євгенівна (Одеський НВК "Гімназія №7")
79.Репнін Микита (ОНВК №67)
80.Панасєйко Марія Олександрівна (Енергодарський БЛ)
81.Іванова Анастасія Юріївна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
82.Вернидуб Анастасія (ЗНВК №111)
83.Степанчук Вячеслав Віталійович (Середня загальноосвітня школа №141)
84.Шама Богдан Андрійович (КЗ "Петрівська СШ №2")
85.Пиза Настя (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
86.Бевз Володимир Анатолійович (ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон)
87.Господарчук Данііл Володимирович (СЗШ І-ІІІ ст.№12)
88.Юськевич Олег Ігорович (СЗШ № 99 м. Львова)
89.Лисак Аліна Романівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
90.Шостак Сергій (Енергодарський БЛ)
91.Кіцела Віталій Андрійович (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)
92.Барсук Ксенія Валеріївна (Школа № 54)
93.Чимирис Віктор (Світловодська школа - інтернат№2)
94.Росада Анастаciя Володимирiвна (Уманська ЗОШ №5)
95.Грицюк Олена Андріївна (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
96.Левак Олександр Олександрович (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського...)
97.Суверток Станіслав Сергійович (НВК 137)
98.Бойко  Іванна (Кремінська  школа-гімназія)
99.Волос Роман (Бориславська ЗОШ №4)
100.Клочко Анжеліка Юріївна (Троїцька гімназія)
101.Петренко Євгеній (Лікарський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
102.Кручай Анна Федорівна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
103.Градовий Ярослав (Маріупольська ЗОШ №65)
104.Нагірна Марія (Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
105.Притула Іуліанія (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
106.Шишка Яна Андріївна (Бродівська ЗОШ №3)
107.Бунь Мар'ян Андрійович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
108.Куцак Елеонора Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
109.Столяров Руслан Максимович (Новогуйвинська гімназія)
110.Янчук Богдан Васильович (Школа №3)
111.Литовченко Маргарита (Криворізька гімназія №91)
112.Хрустівський Олександр Олексійович (Затоківська ЗОШ№9)
113.Вишневий Данило (Світловодська СЗШ №7)
114.Василенко Анастасiя Дмитрiвна (СЗШ І-ІІІ ст.№12)
115.Буйдаков Валерій Сергійович (ЗОШ №28 І-ІІІ ступенів)
116.Вільсон Віолета (Одеський НВК "Гімназія №7")
117.Кеосак Олександра Ігоревна (Одеська СШ №10)
118.Лелет Софія Мирославівна (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
119.Грушковик Юрій Ігорович (Маківський НВК)
120.Науменко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92)
121.Котович Олексій Назарович (ЛЗШ № 43)
122.Одажиу Нікіта Артемович (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ)
123.Цимбала Божена Ігорівна (ЛСШ №69)
124.Сучков Олександр (ОНВК №67)
125.Крилова Яна В'ячеславівна (Маківський НВК)
126.Мацегора Мария Михайловна (БСШ №5)
127.Харченко Анастасія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)
128.Зiнов'єва Ангелiна Павлiвна (Мар'ївський НВК)
129.Мізик Олена Володимирівна (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
130.Крайнов Володимир (Криворізька гімназія №91)
131.Озійчук Марія (Школа №64)
132.Олійник Максим Романович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
133.Осадча Ольга Володимирівна (Шевченківський НВК)
134.Бодюл Микита Олександрович (Світловодська СЗШ №7)
135.Януш Анна Володимирівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)
136.Пінський Лев Юрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
137.Койпиш Софія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22)
138.Вороніченко Анастасія Андріївна (Новоукраїнська гімназія №7)
139.Юсин Іван Сергійович (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
140.Лисогор Марія (Криворізька ЗОШ №73)
141.Ястремський Ярослав Сергійович (Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей та ...)
142.Єретик Анастасія Олександрівна (Зачепилівський ліцей)
143.Соловей Софія Володимирівна (Олександрівська ЗОШ)
144.Панасенко Ірина Олександрівна (Веселохутірський НВК)
145.Сліпаченко Анна Олександрівна (Фастівська ЗОШ 1)
146.Вовк Іван Володимирович (Чаплинська НСЗШ)
147.Кулик Аліна Сергіївна (БСШ №5)
148.Богоріл Вікторія (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. Героя Радя...)
149.Єременко Богдан Євгенійович (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
150.Парфьонова  Анна Віталіївна (Одеський НВК "Гімназія №7")
151.Дощевник Єгенія Іванівна (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
152.Люткевич Тамара Миколаївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
153.Болдирев Іван Станіславович (Великокопанівська ЗОШ)
154.Костюк Сніжана Сергіївна (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
155.Кравцов Владислав Миколайович (ЗОШ І ступеня №2)
156.Мельниківський Андрій Андрійович (Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.)
157.Дволінський Максим Васильович (Школа №3)
158.Щербакова Рената Андрійвна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
159.Гуляєва Дар'я Михайлівна (Великокопанівська ЗОШ)
160.Павлов Олег Дмитрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
161.Куніц Назар Вікторович (Криворізька ЗОШ №73)
162.Дребот Андрій Степанович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
163.Чирва Аліса Кирилівна (Запорізька ЗОШ №15)
164.Капітула Олександра Володимирівна (Гвардійська ЗОШ)
165.Даниленко Олександр Сергiйович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
166.Ткачук Ольга Володимирівна (Полонська ЗОШ №6)
167.Шпатарюк Валерія Андріївна (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
168.Іванців Дмитро (Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
169.Нікітюк Ярослава Вадимівна (Головлівський НВК)
170.Фурманець Олександр Миколайович (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)
171.Келюх Юлія (Чугуївська ЗОШ № 1)
172.Козача Анна Андріївна (ЗОШ І ст.- д/с с. Забойки)
173.Дубовий Владислав (Сигнаївський НВК)
174.Харченко Крістіна Володимирівна (Троїцька гімназія)
175.Марусенко Ельвіра Іванівна (Новокостянтинівська  ЗОШ І-ІІ ст.)
176.Біланчук Анастасія Володимирівна (НВК №2 м. Немирова)
177.Тінтулов Ярослав Юрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
178.Георгій Марія Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
179.Гусаков Микита Олександрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
180.Задніпрянець Іван (Світловодська СЗШ №7)
181.Чигрин Катерина (Верблюзький НВК)
182.Чабан Богдан Віктрович (Ольшанська ЗОШ)
183.Ковтонюк Андрій Олегович (Новогуйвинська гімназія)
184.Степанець Катерина Павлівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
185.Ткаченко Роман Валентинович (Гімназія № 237)
186.Ковбаса Іван Володимирович (БСШ №5)
187.Козаченков Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7")
188.Шкуря Максим (Одеська ЗОШ № 18)
189.Скрипник Андрій Андрійович (Васильківська СЗШ №2)
190.Кірєва Вікторія Сергіївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія" м. Бар...)
191.Фесенко Марія Вадимівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
192.Грибенюк Давід (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
193.Володіна Ангеліна Олександрівна (Великокопанівська ЗОШ)
194.Меліченко Микита Євгенович (Навчально-виховний комплекс)
195.Лукавецька Анастасія Романівна (Школа № 2-ліцей)
196.Рубель Михайло (Маріупольська ЗОШ №65)
197.Рубанка Олександр Олександрович (Великодимерський СЗО НВК)
198.Ткач Юлія (Школа № 2-ліцей)
199.Курницька Хелена (СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова)
200.Карлаш Олександра (Криворізька гімназія №91)
201.Куршакова Діана Володимирівна (Одеська СШ №10)
202.Осташик Софія Олексіївна (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
203.Москаленко Назар Олександрович (Шевченківська ЗОШ)
204.Жданова Каріна Геннадіївна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
205.Булич Андрій Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
206.Томенюк Владислав Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
207.Чура Анастасія Тарасівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
208.Дмитріщук Ксенія Дмитрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
209.Вишневський Дмитро Петрович (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
210.Банковська Анастасія Миколаївна (Одеська СШ №10)
211.Петлик Антон Вікторвич (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
212.Бахвалова Крістіна (Запорізька ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка)
213.Нетренко Роман Михайлович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
214.Кияниця Захар Олександрович (Фастівська ЗОШ 1)
215.Смоленко Володимир (Краснопільська гімназія)
216.Алексов Владислав Олександрович (Васильківська СЗШ №2)
217.Тимофєєва Дар'я Олексіївна (Чаплинська НСЗШ)
218.Линюк Андрій Ігорович (Княжпільська ЗОШ)
219.Перепелиця Наталія Ігорівна (Шевченківський НВК)
220.Яковлєва Владислава (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
221.Глядчишина Емілія Романівна (Криворізька ЗОШ №114)
222.Гнідий Дмитро Ігорович (Школа №30)
223.Філіпов Владислав Дмитрович (Гімназія № 237)
224.Бабійчук Анна Валеріївна (Теплицька ЗОШ №1)
225.Дяків Марія (Липниківська ЗОШ)
226.Гуртовий Олександр (Світловодська СЗШ №7)
227.Гнатковський Олег (Києво-Печерський ліцей № 171)
228.Перепелиця Лілія Миколаївна (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
229.Дука Максим Сергийович (Зачепилівський ліцей)
230.Богдан Анастасія Сергіївна (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
231.Травіна Діана Андріївна (Томинобалківська ЗОШ)
232.Гук Вікторія Ігорівна (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
233.Дмитрієва Марія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22)
234.Лавренюк Олександр Сергійович (Київська інженерна гімназія)
235.Філіпов Ілля Юрійович (КЗ "Петрівська СШ №2")
236.Мар'єнко Михайло (гімназія імені Лесі Українки)
237.Шевцова Анастасия Ивановна (ЗОШ№3 м.Роздільна)
238.Новіков Іван Михайлович (Дубовиківська СЗШ)
239.Луцька Анастасія Володимирівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
240.Процюк Тетяна Петрівна (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)
241.Лаворко Кіра Максимівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
242.Чубата Галина Віталіївна (ТЗОШ №26)
243.Іщенко Євгеній Геннадійович (Гімназія № 107 ''Введенська'')
244.Ясінчак Мар'ян Романович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
245.Лісовець Вікторія Андріївна (Петропавлівська ЗОШ №2)
246.Мосціпан Назар (Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича За...)
247.Назаров Назарій Ігорович (КЗ  КОР "КОЛІФКС")
248.Ахіджанова Софія (Криворізька гімназія №91)
249.Романча Анастасія Андріївна (Херсонська гімназія №1)
250.Закордонець Максим Олегович (Маківський НВК)
251.Кисличенко Егор Андреевич (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)
252.Волков Роман Олегович (НВК "Конюхівський  ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
253.Чехоцький Мирослав Сергійович (Затоківська ЗОШ№9)
254.Туриця Іван (Школа №64)
255.Прунь Михайло Юрійович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
256.Корнієнко Євгеній Ігоревич (Каланчацька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)
257.Хрущ Дар'я Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173)
258.Магалецька Аліса Марківна (Гімназія № 107 ''Введенська'')
259.Ковальчук Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів...)
260.Дюкова Марина Олександрівна (Васильківська СЗШ №2)
261.Корж Арсенія Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
262.Головко Кирило (Запорізький НВК "Вибір")
263.Мацюк Денис Тарасович (Скоморохівська ЗШ І ст.)
264.Ареф’єв Артем Ігорович (Новомиргородська ЗШ №2)
265.Пилат Анастасія (Чортківська гімназія)
266.Корякін Денис (Світловодська СЗШ №7)
267.Гатило Ярослав Віталійович (КЗО СЗШ №114)
268.Гнип Данило Олегович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
269.Чебаненко Микита Миколайович (ЗОШ №1)
270.Бондаренко Софія Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1)
271.Компанієць Оксана Анатоліївна (Вільненський НВК)
272.Левчик Дмитро Олександрович (Костопільська загальноосвітня школа №4)
273.Міщенко Вікторія Євгеніївна (Фастівська ЗОШ 1)
274.Туренко Богдан (Одеський НВК "Гімназія №7")
275.Савченко Олександра Ігорівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
276.Мельников Станислав Леонідович (Троїцька гімназія)
277.Макух Микита Миколайович (Шишкинська ЗШ І-ІІІ ступенів)
278.Герасимюк Орися Василівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
279.Козубенко Егор Юрійович (Навчально-виховний комплекс)
280.Шманенко Анна Юріївна (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
281.Корецький Олександр Сергійович (Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3)
282.Степанов Олексій Владиславович (Одеський НВК "Гімназія №7")
283.Савічева Тетяна Юріївна (Великокопанівська ЗОШ)
284.Самчук Дмитро Денисович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
285.Монастирна Анастасія Юріївна (Васильківська СЗШ №2)
286.Кузьмич Ярослав Сергійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського)
287.Дембовський Дмитро Вячеславович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
288.Ілечко Катерина (Сокальська  спеціалізована школа  І-ІІІст.№3)
289.Устименко Кірілл (Гімназія № 237)
290.Литвиненко Олексій (НВК "Колегіум")
291.Міхєєв Владислав (Криворізька СШ №9)
292.Зуєва Єлізавета Вікторівна (ЖНВК № 25)
293.Харькова Діана Сергіївна (КЗО СЗШ №114)
294.Компанієць Євгеній Сергійович (ЗОШ №1)
295.Иванов Иван Андреевич (КЗО "СЗШ № 49")
296.Муравська Катерина Русланівна (Широківська СЗШ № 1)
297.Дубовик Дар`я Сергіївна (Дніпропетровський НВК №125)
298.Мерзляков Данііл Олександрович (Зачепилівський ліцей)
299.Дуднік Софія (Криворізька гімназія №91)
300.Кухта Андрій Михайлович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
301.Овчаренко Андрій (Лисичанська ЗОШ№2)
302.Васевич Софія Русланівна (Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
303.Рибачук Іван (Світловодська СЗШ №7)
304.Нгуєн Чонг Вьєт (Харківський технічний ліцей № 173)
305.Кірєва Анастасія (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей")
306.Баглай Олег (Школа І - ІІ ступенів №8)
307.Шкурина Катерина Володимирівна (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей")
308.Немчин Костянтин Данилович (Гімназія № 107 ''Введенська'')
309.Воронін Данііл Артемович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
310.Фабіянський Олег Миколайович (Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
311.Євтушенко Марія Петрівна (Криворізька ЗОШ №114)
312.Калінін Степан Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
313.Босик Андрій Сергійович (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
314.Коломієць Аліна Валентинівна (Криворізька ЗОШ №15)
315.Антіпова Аліна Вікторівна (Ніжинська ЗОШ №10)
316.Тетянич Максим Іванович (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
317.Швидкий Ілля Віталійович (Зачепилівський ліцей)
318.Ільїна Віра Андріївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальн...)
319.Чернобай Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
320.Янішевський Владислав Богданович (Тернопільська Українська  гімназія ім. І. Франка)
321.Призегльована Валерiя (Сигнаївський НВК)
322.Cараєв Олег Юрійович (Одеський НВК№300)
323.Капустянська Альбiна (ХСШ №16)
324.Дрозд Вікторія Юріївна (Васильківська СЗШ №2)
325.Сидоренко Катерина Сергіївна (Новоукраїнська гімназія №7)
326.Батейко Лілія (НВК "Колегіум")
327.Шлапакова Маріна Вікторівна (Нігинська загальноосвітня школа)
328.Дригайло Таміла Вячеславівна (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)
329.Кузьменко Ярослава Олексіївна (Енергодарський БЛ)
330.Ошитьор Марія Ігорівна (Криворізька гімназія №91)
331.Банников Микола Вікторович (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)
332.Хирівська Юлія Ігорівна (Новороздільська ЗШ №5)
333.Олефіренко Ярослав Сергійович (Сердюківська зош)
334.Пунько Артем Юрійович (Гімназія № 107 ''Введенська'')
335.Бартиш Влад Володимирович (СЗШ № 99 м. Львова)
336.Буровин Марк Юрійович (Слов'янська ЗОШ №5)
337.Козлов Федор Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
338.Полянко Анна Іванівна (Великокопанівська ЗОШ)
339.Торгалова Марія Євгенівна (Криворізька ЗОШ №73)
340.Бляшук Артем Володимирович (Фастівська ЗОШ 1)
341.Сидорчук Максим Віталійович (Фастівська ЗОШ 1)
342.Ліхтін Руслан Віталійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
343.Чечель С.о. (Гребінківська гімназія)
344.Вініченко Дар᾽я (Малопомічнянська ЗШ)
345.Міхеєва Марина Іванівна (Великодимерський СЗО НВК)
346.Прищепа Ілля Сергіїович (КЗ "Петрівська СШ №2")
347.Уліцька Андріана Олегівна (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)
348.Саліков Роман Ігорович (Великокопанівська ЗОШ)
349.Волошина Вікторія Володимирівна (Зачепилівський ліцей)
350.Кондратьєва Анастасія (Херсонська гімназія №1)
351.Чаплюк Тетяна Миронівна (Теребовлянський НВК)
352.Скляр Карина Сергіївна (Шевченківський НВК)
353.Лє Вієт Мінь Хоанг (Харківський технічний ліцей № 173)
354.Іванюк Олександр Віталійович (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
355.Удод Денис Андрійович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
356.Васін Богдан (Києво-Печерський ліцей № 171)
357.Сердюк Олександр (Навчально-виховний комплекс)
358.Савка Олена (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів...)
359.Поліщук Владислав Володимирович (Городницька ЗОШ I-III ступенів)
360.Зінченко Аліса (Світловодська СЗШ №7)
361.Лотоцька Поліна Валеріївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
362.Байбик Юлія Русланівна (Орільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
363.Печерна Карина (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
364.Данченко Данііл Олександрович (Авторська школа М.П. Гузика)
365.Куждіна Уляна Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114)
366.Бондар Назарій Федорович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
367.Бабак Анастасія Сергіївна (Нігинська загальноосвітня школа)
368.Нетудихатка Віталій Дмитрович (Коробівський НВК)
369.Завялець Максим Володимирович (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
370.Ораховський Іван Ігорович (Новогуйвинська гімназія)
371.Конопольський Богдан Олександрович (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
372.Бевза Анастасія (Малопомічнянська ЗШ)
373.Михайлова Анастасія Антонівна (Гімназія № 237)
374.Бондарчук Костянтин Олександрович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
375.Гущо Анна Евгенівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
376.Герасимчук Дар'я Василівна (НВК "Колегіум")
377.Шеретун Дарья Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
378.Маркович Назар Миколайович (ЗОШ I-III ст. с. Прип'ять)
379.Антоненко Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
380.Варакута Карина Сергіївна (Васильківська СЗШ №2)
381.Янкевич Дар`я Іванівна (Одеська СШ №10)
382.Кипибіда Роман Данилович (Школа №30)
383.Бондарь Анастасія (Навчально-виховний комплекс)
384.Високоморний Олексій Андрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
385.Павлюх Назар (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
386.Мамонтов Єгор (Світловодська СЗШ №7)
387.Чебаненко Серафима Віталіївна (Кодимський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
388.Кулик Аніта Дмитрівна (БСШ №5)
389.Будицький Антон Юрійович (Зачепилівський ліцей)
390.Черкасцева Софія (Одеська ЗОШ № 18)
391.Гапочка Валентин Володимирович (Троїцька гімназія)
392.Іванова Валерія Володимирівна (Школа № 14)
393.Шіпілюк Любов Сергіївна (Школа №)
394.Львова Яна  Дмитріївна (Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6)
395.Баранов Дмитро Віталійович (Херсонська гімназія №1)
396.Балабанов Максим Олександрович (ЗОШ №68)
397.Кравченко Павло Павлович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
398.Пластун Софія Олександрівна (Шосткинська ЗОШ №7)
399.Войтюк Дмитро Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
400.Музика Віталій Романович (Петриківська ЗОШ)
401.Заріцкий Віктор (гімназія імені Лесі Українки)
402.Кузьменко Софія (Криворізька СШ №9)
403.Гарус Юліана Ігорівна (Півнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
404.Кригуль Марія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)
405.Гаврилюк Анастасія Євгенівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
406.Захарчук Дмитро Валентинович (Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів)
407.Коротунов Дмитро Віталійович (Великокопанівська ЗОШ)
408.Рижова Наташа (Харківська ЗОШ  № 167)
409.Брік Тетяна (Криворізька СШ №71)
410.Новомлинець Поліна Олегівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
411.Дерев'янко Станіслав Олександрович (Кам'янський еколого-економічний ліцей)
412.Кваша Олександр Олегович (Одеська загальноосвітня школа № 14)
413.Полтавець Іванна Дмитрівна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
414.Панчук Юрій Андрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
415.Усик Дмитро Миколайович (Лікарський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
416.Дудар Дар'я Олексіївна (Роздольненська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
417.Гончар Ксения Григорьевна (Одеська СШ №10)
418.Діденко Вікторія (ОНВК №67)
419.Волошин Богдан Вячеславович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
420.Дралов Андрій Сергійович (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)
421.Градовий Богдан (Маріупольська ЗОШ №65)
422.Андрос Сергій (Чайкинський НВК)
423.Пастощук Артем Русланович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
424.Степаненко Марія Сергіївна (Томинобалківська ЗОШ)
425.Дрозд Костянтин Володимирович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна)
426.Терещенко Анастасія Костянтинівна (ЛСШ №69)
427.Супрунчук Олег Олександрович (Городницька ЗОШ I-III ступенів)
428.Куцак Софія Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)
429.Моргун Мирослав Максимович (Криворізька СШ №9)
430.Хміров Максим (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
431.Томюк Сергій (Запорізький НВК "Вибір")
432.Катвалян Володимир Арменович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
433.Коваленко Нестор Євгенійович (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)
434.Архіпов Євгеній Олегович (Навчально-виховний комплекс)
435.Таран Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
436.Гродська Богдана Олександрівна (Веселохутірський НВК)
437.Кравченко Ксєнія Сергіївна (Великокопанівська ЗОШ)
438.Гук Максим Олександрович (Великодимерський СЗО НВК)
439.Агафонов Артем Олександрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
440.Врубльовський Ярослав (Сигнаївський НВК)
441.Болдіна Вікторія (Меджибізька ЗОШ)
442.Володін Костянтин Олександрович (Криворізька ЗОШ  №8)
443.Кайдан Єлизавета Вадимівна (Слов'янська ЗОШ №5)
444.Карпюк Дарина (НВК "Колегіум")
445.Шевчук Володимир Віталійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
446.Куманець Олександр Олександрович (Липовецька ЗОШ №3)
447.Штилик Іван Вікторович (Криворізька СШ №9)
448.Яковлєва Іванна Сергіївна (Новоукраїнська гімназія №7)
449.Андрійченко Денис Геннадійович (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-матема...)
450.Кот Олена Володимирівна (Гімназія № 107 ''Введенська'')
451.Баранов Денис Миколайович (Маківський НВК)
452.Бубняк Богдан Андрійович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
453.Демчук Юля Михалівна (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
454.Максимова Дар'я Романівна (Харківський технічний ліцей № 173)
455.Ганіщук Олександр Олегович (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
456.Саханенко Єгор Андрійович (Одеський НВК№300)
457.Шушкевич Андрій Миколайович (Школа №3)
458.Питель Андрій Богданович (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
459.Вініченко Сергій (Малопомічнянська ЗШ)
460.Шаф Яна Олександрівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
461.Грікуров Давид Артемович (Високопільська ЗОШ)
462.Виклинець Марія Володимирівна (Дорогівська ЗОШ)
463.Красіка Поліна Сергіївна (Криворізька ЗОШ №59)
464.Вовченко Дар`ї (Школа № 2-ліцей)
465.Врублевська Юлія (Світловодська СЗШ №7)
466.Рудика Олена (Верхньорогачицька гімназія)
467.Гапонов Микола (КЗ "НСЗШ №8")
468.Чубак Анна-Софія Анатоліївна (Мистицька ЗОШ I-II ст.)
469.Фан Ньат Мiнь (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
470.Чуба Володимир Миколайович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
471.Чан Хонг Куан (Харківський технічний ліцей № 173)
472.Горейко Софія Василівна (Ліцей)
473.Пожаров Дмитро Сергійович (Ліцей)
474.Міхальченков Микита Андрійович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
475.Торчук Руслана (Школа №64)
476.Присяжний Олександр Сергійович (НВК "Колегіум")
477.Ківаєва Аліна Юріївна (Дубовиківська СЗШ)
478.Чубак Світлана Олександрівна (Ніжинська ЗОШ №10)
479.Ковальчук Тетяна Сергіївна (Великокопанівська ЗОШ)
480.Петришин Ольга (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
481.Дікіджи Михайло Михайлович (Великобабчанський НВК)
482.Шевченко Софія Максимівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
483.Дереш Анастасія Олегівна (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
484.Мосолов Ілля (Одеська ЗОШ № 18)
485.Мельничук Тетяна  Вадимівна (Мар'янська  ЗОШ І ступеня)
486.Ліхньовська Єлизавета Романівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
487.Прокопенко Вікторія (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)
488.Лозовський Кіріл (Світловодська СЗШ №7)
489.Леденчук Марія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
490.Кіндратишин Михайло Михайлович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
491.Антипов Владислав Сергіїович (КЗ "Петрівська СШ №2")
492.Загвоздін Данііл Сергійович (ХСШ №16)
493.Копищик Анастасія (Кузнецовська ЗОШ  №1)
494.Вознюк Катерина Юріївна (НВК №9)
495.Ласа В.С. (Ліцей)
496.Шимчук Олександр Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
497.Оснач  Ростислав (Кремінська  школа-гімназія)
498.Паламар Роман Володимирович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
499.Антіпов Руслан Миколайович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
500.Петрук Артем Олександрович (ЗОШ №7 м. Бердичів)
501.Хадай Михайло (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
502.Третяков Денис Володимирович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
503.Воротніков Тимур Юрійович (Зачепилівський ліцей)
504.Скакун Максим Євгенович (Ніжинська ЗОШ №10)
505.Співак Анастасія Володимирівна (Лисогірська ЗОШ)
506.Багрій Максим Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
507.Гажур Анна Олегівна (Криворізька гімназія №127)
508.Режинський Максим Едуардович (Одеський НВК "Гімназія №7")
509.Семенов Едуард Сергійович (Лисогірська ЗОШ)
510.Погорілий Денис Сергійович (Зачепилівський ліцей)
511.Михальцова Анастасiя Олександрiвна (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)
512.Сеннікова Ірина (Малопомічнянська ЗШ)
513.Кєбап Марія Вячеславівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
514.Сидоренко  Марія (Кремінська  школа-гімназія)
515.Ковтун Вікторія Денисівна (ЗНВК "Гармонія-плюс")
516.Палюх Марія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)
517.Дячок Едуард Русланович (Щасливський НВК Бориспільського району Київської о...)
518.Літвякова Анастасія Олександрівна (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)
519.Руденко Вадим (Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
520.Філліпенко Ілля Олексійович (ХСШ №16)
521.Білоус Едгард Костянтинович (ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон)
522.Тимофєєва Єлизавета Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
523.Булка Софія (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
524.Куцин Євгеній Олександрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
525.Муха Галина Андріївна (Мистицька ЗОШ I-II ст.)
526.Куца Лілія Василівна (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-матема...)
527.Мельник В.В. (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
528.Демчук Дарія (Школа № 2-ліцей)
529.Кіласонія Анастасія (Школа №64)
530.Зінов'єва Вікторія Едуардівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
531.Рубаненко Єлизавета (Маріупольська ЗОШ №65)
532.Бондаренко Владислав Миколайович (Школа № 2-ліцей)
533.Білець Іван (Навчально-виховний комплекс №240)
534.Заремба Андрій Миколайович (НВК "Колегіум")
535.Ярмощук Марія Юріївна (КЗ "Петрівська СШ №2")
536.Линдін Єгор Дмитрович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
537.Гусар Олександр Олександрович (Ліцей)
538.Ткаченко Катерина Ігорівна (Гребінківська гімназія)
539.Козаченко Кароліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
540.Полозук Максим Романович (Великодимерський СЗО НВК)
541.Гайдін Павло Сергійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
542.Татарин Ольга Олегівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
543.Зьомків Аліна Ігорівна (Берегиня)
544.Василенко Анастасія Ігорівна (Школа №3)
545.Колодій Михайло (БСШ №5)
546.Лебедєв Андрій Жанович (Одеський НВК№300)
547.Вовчановський Павло Павлович (Чапаєвська ЗОШ)
548.Романюк Діана Миколаївна (Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
549.Литовченко Анастасія Вікторівна (Васильківська СЗШ №2)
550.Нестеренко Анна Сергіївна (Вишнюватський НВК)
551.Дудник Оксана Володимирівна (Школа №5)
552.Несміян Олексій Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
553.Medvedeva Zlata Olegovna (Криворізька гімназія №91)
554.Трегубов Нікіта Романович (ЖНВК № 25)
555.Кметь Анастасія Тарасівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
556.Калнауз Тетяна Романівна (Великокопанівська ЗОШ)
557.Матвієнко Ілля Ігорович (СЗШ І-ІІІ ст.№12)
558.Баняс Дмитро Михайлович (НВК "Конюхівський  ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
559.Турченко Крістіна Олександрівна (Липовецька ЗОШ №3)
560.Гусєва Ірина Леонідівна (Полонська ЗОШ №6)
561.Павлюк Іван (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4)
562.Клеймьонова Ірина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)
563.Редер Аліна (ОНВК №67)
564.Ісакова Станіслава Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
565.Поштарук Максим (Христинівська  спеціалізована школа  І-ІІІ ступені...)
566.Архипенко Емма Олексіївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
567.Золотарьов Ілля (ОНВК №67)
568.Богусевич Денис Анатолійович (ОНВК №67)
569.Валєєв Микола (КЗ "НСЗШ №18")
570.Жук Юлія (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
571.Плесканюк Данііл Сергійович (Херсонська гімназія №1)
572.Строгий Олександр Евгенович (ХСШ №16)
573.Бурлаков Олександр Олександрович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
574.Вовкун Анасасія Миколаївна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
575.Сосунович Владислав Сергійович (СНВК "Академічна гімназія")
576.Риженко Єлизавета (Світловодська школа - інтернат№2)
577.Авраменко Владислав Денисович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
578.Черевик Олександр Костянтинович (Український колеж ім.В.О.Сухомлинського (СШ №272))
579.Сериченко Анна Дмитрівна (Шосткинська ЗОШ №7)
580.Майстренко Олексій (Світловодська школа - інтернат№2)
581.Шаповал Катерина Геннадіївна (Бердянський муніципальний ліцей)
582.Філіпов Сергій Сергійович (Фастівська ЗОШ 1)
583.Стрішкова олена Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
584.Тимошенко Віталій (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)
585.Постельник Дар'я Олександрівна (ХСШ №16)
586.Тимошенко Ганна (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
587.Невальонний Юліан (Білоцерківська ЗОШ №17)
588.Мерва Олександр Олександрович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
589.Мороз Даниил (КЗО ДМСШ №144)
590.Морозов Нікіта Сергійович (Гімназія № 237)
591.Францин Олександр (Світловодська СЗШ №7)
592.Волк Давід Олександрович (Криворізька гімназія №127)
593.Кирилін Єгор Сергійович (Ліцей)
594.Солодовнікова Маргарита Андріївна (Херсонська гімназія №1)
595.Кифорець Антон (Малопомічнянська ЗШ)
596.Згривець Катерина Олександрівна (Новоукраїнська гімназія №7)
597.Будилко Світлана (Школа №64)
598.Котляров Кіріл Андрійович (Маловисківська ЗШ №3)
599.Ніколенко Дар'я Олександрівна (ХСШ №16)
600.Дубина Дарина Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг)
601.Шита Марина Олександрівна (Великодимерський СЗО НВК)
602.Шит Ярослава Володимирівна (Липовецька ЗОШ №3)
603.Мироненко Альона Романівна (Школа № 54)
604.Дрозд Андрій Віталійович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)
605.Чумак Дмитро Віталійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим ...)
606.Задоя Анжеліка Олександрівна (Шевченківський НВК)
607.Костренко Ілля (Криворізька СШ №9)
608.Лимаренко Софья Максимовна (Криворізька СШ №71)
609.Гужеля Дмитро Юрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)
610.Кутовий Богдан (КЗ "НСЗШ №8")
611.Тайлакова Віолетта  Віталіївна (Криворізька гімназія №127)
612.Яковлева Анастасія Дмитрівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
613.Чумак Іван Артемович (Херсонська гімназія №1)
614.Гром'як Павло Сергійович (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
615.Суховій Вікторія Віталіївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)
616.Горічева Ірина Володимирівна (Городницька ЗОШ I-III ступенів)
617.Чернов Назар Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальн...)
618.Костюченко Аліса Олексіївна (Ліцей)
619.Маховський Денис Максимович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
620.Попович Вікторія Юріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
621.Андрієнко Аріна Андріївна (Криворізька гімназія №91)
622.Ольховська Альона Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
623.Бубнюк Володимир Олександровичь (Школа №21 м.Луцьк)
624.Маремуха Вадим Володимирович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія" м. Бар...)
625.Сіра Христина Олександрівна (Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №1)
626.Пєтухов Андрій Іванович (Ліцей)
627.Мозиль Анастасія Вікторівна (Теребовлянський НВК)
628.Хронюк Дмтро (БСШ №5)
629.Чумак Альона Михайлівна (НВК "Колегіум")
630.Мартинюк Олесь (Сигнаївський НВК)
631.Новохацька Діана Сергіївна (Вигінська ЗОШ І-ІІ ст.)
632.Пройденко Андрій (Одеський НВК "Гімназія №7")
633.Янковська Софія Максимівна (Лисогірська ЗОШ)
634.козловська олександра кирилівна (Школа № 54)
635.Біленко Яніна Миколаївна (Семенівський НВК №1 ім. М.М. Хорунжого)
636.Гончаренко Денис Сергійович (Новоукраїнська гімназія №7)
637.Карпина Лілія Сергіївна (Липовецька ЗОШ №3)
638.Гудзенко Валентин Олексійович (Криворізька гімназія №91)
639.Іванюк Владислав Віталійович (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
640.Трачук Єва Дмитрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
641.Ромашин Віталій Олександрович (Дубовиківська СЗШ)
642.Перевертень Олександр (Світловодська СЗШ №7)
643.Самуляк Богдан (СЗШ І-ІІІ ст.№12)
644.Сонін Дмитро Вячеславович (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
645.Федоренко Ольга  Володимирівна (Енергодарський БЛ)
646.Юхименко Ольга Олександрівна (Криворізька ЗОШ №73)
647.Логачов Олександр Олегович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)
648.Никифоренко Ксенія (Одеський НВК "Гімназія №7")
649.Єретик Анна Олександрівна (Зачепилівський ліцей)
650.Шпуняр Микита Дмиртович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
651.Солонець Божена Максимівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
652.Пузиренко Крістіна Олегівна (Криворізька ЗОШ №114)
653.Мельничук Юлія Віталіївна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського...)
654.Бельнiцький Денис Олександрович (Тихiвська ЗОШ 1-2ст.)
655.Соколов Гліб (Школа №64)
656.Ковальов Сергій Миколайович (Великокопанівська ЗОШ)
657.Скічко Андрій Сергійович (Косарська загальноосвітня школа)
658.Голобородько Ростислав Сергійович (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
659.Вознюк Олексій (Костопільська загальноосвітня школа №4)
660.Меліхов Кирилл (Криворізька СШ №71)
661.Грек Анна Романівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
662.Піка Софія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)
663.Літвіненко Ганна Олександрівна (Одеська  загальноосвітня школа  № 31 І-III ст. Оде...)
664.Рабада Єлизавета (Чугуївська ЗОШ № 1)
665.Вечерова Вікторія Русланівна (ЖНВК № 25)
666.Ковальчук Таісія (Школа №64)
667.Ряднов Роман Олександрович (Великокопанівська ЗОШ)
668.Матюха Єлизавета (Києво-Печерський ліцей № 171)
669.Медведєв Єгор Андрійович (Пирятинська зш І-ІІІ ступенів №6)
670.Поборознік Даніїл Юрійович (Одеський НВК "Гімназія №7")
671.Підхомний Ярослав Юрійович (Красноградська гімназія "Гранд")
672.Терещенко Ярослав (Запорізький НВК "Вибір")
673.Пустовєтова Марія Олександрівна (КЗ "Петрівська СШ №2")
674.Манжола Сергій (Навчально-виховний комплекс №240)
675.Дейнега Ольга Юріїївна (Фастівська ЗОШ 1)
676.Арутюнян Дарія (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг)
677.Дризик Віталій Юрійович (Іванівський НВК)
678.Охрименко Никита (Школа №3)
679.Гера Валентина (Бориславська ЗОШ №4)
680.Жученко Маргарита Русланівна (Миронівський НВК)
681.Походенко Аліна Віталіївна (ХСШ №16)
682.Альхавари Лейла (Чугуївський НВК  №6)
683.Івасів Юлія Віталіївна (Криворізька гімназія №127)
684.Кулінчук Вікторія Анатоліївна (Школа №3)
685.Максакова Аліна Станіславівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
686.Бутікова Катерина Анатоліївна (Школа №124)
687.Стрикиця Єлизавета (Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
688.Галушко Юрій Олександрович (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)
689.Книгницька Тетяна Василівна (Школа №3)
690.Кондратюк Данііл Антонович (Гімназія "Київська Русь")
691.Каракян Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
692.Павловцев Володимир Олександрович (Затоківська ЗОШ№9)
693.Волосянко Дарія Дмитріівна (ХСШ №16)
694.Король Артур Вадимович (Школа №64)
695.Галицька Аліна (СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова)
696.Євтушенко Карина Андріївна (Васильківська СЗШ №2)
697.Махецький Гліб Геннадійович (Криворізька ЗОШ №119)
698.Пахалович Наталія Олександрівна (Гімназія № 237)
699.Грабовська Вероніка Олексіївна (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)
700.Сучек Ілля Андрійович (Новогуйвинська гімназія)
701.Дроняк (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)
702.Ситник Ярослав Олександрович (Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
703.Гаврилюк Любов Степанівна (Городенківська гімназія ім. А. Крушельницького)
704.Димов Валентин Олександрович (Балабинський НВК "Престиж")
705.Шафран Нікола Ігорович (Теребовлянський НВК)
706.Попрожук Вероніка (Криворізька СШ №71)
707.Сухолуцький Ігор Русланович (Васильківська СЗШ №2)
708.Коробка Олександра Федорівна (Шевченківська ЗОШ)
709.Єрмолаєв Дмитро Валерійович (ЗОШ І ступеня №2)
710.name (school)
711.Кісіль Ілля Сергійович (Маловисківська ЗШ №3)
712.Кратюк Максим Олегович (Криворізька СШ №9)
713.Єрьоменко Анна Сергіївна (Школа № 54)
714.головей карина валериевна (НВК № 36)
715.Луцко Марія Петрівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
716.Мусаєв Паша Огли (ХСШ №16)
717.Торкаєнко Софія (БСШ №5)
718.Осипова Валерія Олексіївна (Криворізький КЗ «НВК «ДНЗ-ЗОШ» №218»)
719.Кореновська Анна Сергіївна (Броварський НВК)
720.Русол Даниил Валентинович (Школа № 54)
721.Підопригора Оксана (Краснопільська гімназія)
722.Рагуліна Катерина Миколаївна (Васильківська СЗШ №2)
723.Коваль Юлія Олексіївна (Дніпрянська)
724.Солопов Нікіта (БСШ №5)
725.Цель Алісія Ульфівна (Слов'янська ЗОШ №5)
726.Сінченко Ігор Дмитрович (Троїцька гімназія)
727.Онипко Софія (Криворізька гімназія №91)
728.Кубарський Нікіта Андрійович (Криворізька ЗОШ №114)
729.Магаль Сергій Сергійович (Буштинська гімназія-інтернат)
730.Шологін Вадим Артурович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
731.Файник Святослав Олексійович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)
732.Жулавський Даниїл (Школа №64)
733.Зарицький Іван Ігорович (Костопільська загальноосвітня школа №4)
734.Мочкодан Остап Володимирович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)
735.Бернацький Олександр Володимирович (Кам'янець-Подільський ліцей)
736.Бевз Владислав (Школа № 2-ліцей)
737.Скиба Діана Миколаївна (Школа №90)
738.Смєлов Антон (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)
739.Васьковець Андрій (Кузнецовська ЗОШ  №1)
740.Булавіна Ольга Андріївна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 27)
741.Купченко Кіра Аркадіївна (Одеський НВК "Гімназія №7")
742.Стеценко Крістіна Павлівна (Одеський НВК "Гімназія №7")
743.Лубягiн  Денис Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)

Participants

#ParticipantĮvedimo dataNotes
1.Cараєв Олег Юрійович (Одеський НВК№300)2016-05-04 12:30:59
2.Medvedeva Zlata Olegovna (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
3.name (school)2016-05-04 12:30:59
4.Авраменко Владислав Денисович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
5.Агафонов Артем Олександрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:30:59
6.Алексов Владислав Олександрович (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
7.Алєксєєнко Ростислав Сергійович (Нігинська загальноосвітня школа)2016-05-04 12:30:59
8.Альхавари Лейла (Чугуївський НВК  №6)2016-05-04 12:30:59
9.Андрієнко Аріна Андріївна (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
10.Андрійченко Денис Геннадійович (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-матема...)2016-05-04 12:30:59
11.Андрос Сергій (Чайкинський НВК)2016-05-04 12:31:00
12.Антипов Владислав Сергіїович (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
13.Антіпов Руслан Миколайович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
14.Антіпова Аліна Вікторівна (Ніжинська ЗОШ №10)2016-05-04 12:30:59
15.Антоненко Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)2016-05-04 12:31:00
16.Ареф’єв Артем Ігорович (Новомиргородська ЗШ №2)2016-05-04 12:30:59
17.Арутюнян Дарія (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг)2016-05-04 12:30:59
18.Архипенко Емма Олексіївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
19.Архіпов Євгеній Олегович (Навчально-виховний комплекс)2016-05-04 12:30:59
20.Ахіджанова Софія (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:31:00
21.Бабак Анастасія Сергіївна (Нігинська загальноосвітня школа)2016-05-04 12:30:59
22.Бабич Віталій Леонідович (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
23.Бабійчук Анна Валеріївна (Теплицька ЗОШ №1)2016-05-04 12:30:59
24.Баглай Олег (Школа І - ІІ ступенів №8)2016-05-04 12:30:59
25.Багрій Максим Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
26.Байбик Юлія Русланівна (Орільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
27.Балабанов Максим Олександрович (ЗОШ №68)2016-05-04 12:30:59
28.Банковська Анастасія Миколаївна (Одеська СШ №10)2016-05-04 12:30:59
29.Банников Микола Вікторович (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)2016-05-04 12:30:59
30.Баняс Дмитро Михайлович (НВК "Конюхівський  ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")2016-05-04 12:30:59
31.Баранов Денис Миколайович (Маківський НВК)2016-05-04 12:30:59
32.Баранов Дмитро Віталійович (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:30:59
33.Барсук Ксенія Валеріївна (Школа № 54)2016-05-04 12:30:59
34.Бартиш Влад Володимирович (СЗШ № 99 м. Львова)2016-05-04 12:31:00
35.Басараб  Валерія (Кремінська  школа-гімназія)2016-05-04 12:30:59
36.Батейко Лілія (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
37.Бахвалова Крістіна (Запорізька ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка)2016-05-04 12:30:59
38.Бевз Владислав (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
39.Бевз Володимир Анатолійович (ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон)2016-05-04 12:31:00
40.Бевза Анастасія (Малопомічнянська ЗШ)2016-05-04 12:31:00
41.Бельнiцький Денис Олександрович (Тихiвська ЗОШ 1-2ст.)2016-05-04 12:30:59
42.Бернацький Олександр Володимирович (Кам'янець-Подільський ліцей)2016-05-04 12:31:00
43.Бібік Кирил Олексійович (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
44.Біланчук Анастасія Володимирівна (НВК №2 м. Немирова)2016-05-04 12:30:59
45.Біленко Яніна Миколаївна (Семенівський НВК №1 ім. М.М. Хорунжого)2016-05-04 12:31:00
46.Білець Іван (Навчально-виховний комплекс №240)2016-05-04 12:31:00
47.Білоус Едгард Костянтинович (ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон)2016-05-04 12:31:00
48.Білошапка Андрій Владиславович (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)2016-05-04 12:31:00
49.Блажко Назар Ігорович (Маківський НВК)2016-05-04 12:30:59
50.Бляшук Артем Володимирович (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
51.Богдан Анастасія Сергіївна (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
52.Богоріл Вікторія (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім. Героя Радя...)2016-05-04 12:30:59
53.Богусевич Денис Анатолійович (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
54.Бодюл Микита Олександрович (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
55.Бойко  Іванна (Кремінська  школа-гімназія)2016-05-04 12:30:59
56.Бойко Анна (КЗ "Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів")2016-05-04 12:31:00
57.Бойко Нікіта Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
58.Болдирев Іван Станіславович (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
59.Болдіна Вікторія (Меджибізька ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
60.Бондар Назарій Федорович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
61.Бондаренко Владислав Миколайович (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
62.Бондаренко Денис Андрійович (гімназія № 6)2016-05-04 12:31:00
63.Бондаренко Софія Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
64.Бондарчук Костянтин Олександрович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
65.Бондарь Анастасія (Навчально-виховний комплекс)2016-05-04 12:30:59
66.Босик Андрій Сергійович (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
67.Брік Тетяна (Криворізька СШ №71)2016-05-04 12:31:00
68.Бубнюк Володимир Олександровичь (Школа №21 м.Луцьк)2016-05-04 12:30:59
69.Бубняк Богдан Андрійович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
70.Будилко Світлана (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
71.Будицький Антон Юрійович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
72.Буйдаков Валерій Сергійович (ЗОШ №28 І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
73.Булавіна Ольга Андріївна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 27)2016-05-04 12:30:59
74.Булич Андрій Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
75.Булка Софія (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")2016-05-04 12:31:00
76.Бунь Мар'ян Андрійович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
77.Бурлаков Олександр Олександрович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:31:00
78.Буровин Марк Юрійович (Слов'янська ЗОШ №5)2016-05-04 12:31:00
79.Бутікова Катерина Анатоліївна (Школа №124)2016-05-04 12:31:00
80.Валєєв Микола (КЗ "НСЗШ №18")2016-05-04 12:31:00
81.Варакута Карина Сергіївна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
82.Васевич Софія Русланівна (Головинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
83.Василенко Анастасiя Дмитрiвна (СЗШ І-ІІІ ст.№12)2016-05-04 12:30:59
84.Василенко Анастасія Ігорівна (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
85.Васильків Ростислав (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)2016-05-04 12:31:00
86.Васін Богдан (Києво-Печерський ліцей № 171)2016-05-04 12:30:59
87.Васьковець Андрій (Кузнецовська ЗОШ  №1)2016-05-04 12:30:59
88.Вернидуб Анастасія (ЗНВК №111)2016-05-04 12:31:00
89.Вечерова Вікторія Русланівна (ЖНВК № 25)2016-05-04 12:30:59
90.Виклинець Марія Володимирівна (Дорогівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
91.Високоморний Олексій Андрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
92.Вишневий Данило (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
93.Вишневський Дмитро Петрович (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)2016-05-04 12:30:59
94.Вільсон Віолета (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
95.Вініченко Дар᾽я (Малопомічнянська ЗШ)2016-05-04 12:31:00
96.Вініченко Сергій (Малопомічнянська ЗШ)2016-05-04 12:31:00
97.Вірченко Віолетта Віталівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
98.Віхоть Марта Ігорівна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
99.Вовк Іван Володимирович (Чаплинська НСЗШ)2016-05-04 12:30:59
100.Вовкун Анасасія Миколаївна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
101.Вовчановський Павло Павлович (Чапаєвська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
102.Вовченко Дар`ї (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
103.Вознюк Катерина Юріївна (НВК №9)2016-05-04 12:31:00
104.Вознюк Олексій (Костопільська загальноосвітня школа №4)2016-05-04 12:30:59
105.Войтюк Дмитро Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)2016-05-04 12:31:00
106.Волк Давід Олександрович (Криворізька гімназія №127)2016-05-04 12:30:59
107.Волков Роман Олегович (НВК "Конюхівський  ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")2016-05-04 12:30:59
108.Володін Костянтин Олександрович (Криворізька ЗОШ  №8)2016-05-04 12:30:59
109.Володіна Ангеліна Олександрівна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
110.Волос Роман (Бориславська ЗОШ №4)2016-05-04 12:30:59
111.Волосянко Дарія Дмитріівна (ХСШ №16)2016-05-04 12:31:00
112.Волошин Богдан Вячеславович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:31:00
113.Волошина Вікторія Володимирівна (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
114.Воронін Данііл Артемович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
115.Вороніченко Анастасія Андріївна (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
116.Воротніков Тимур Юрійович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
117.Врублевська Юлія (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
118.Врубльовський Ярослав (Сигнаївський НВК)2016-05-04 12:30:59
119.Гаврилюк Анастасія Євгенівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
120.Гаврилюк Любов Степанівна (Городенківська гімназія ім. А. Крушельницького)2016-05-04 12:30:59
121.Гаджієв Еміль Сакіт огли (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
122.Гажур Анна Олегівна (Криворізька гімназія №127)2016-05-04 12:30:59
123.Гайдін Павло Сергійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
124.Галицька Аліна (СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова)2016-05-04 12:30:59
125.Галуша Вікторія (Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)2016-05-04 12:31:00
126.Галушко Юрій Олександрович (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)2016-05-04 12:31:00
127.Ганіщук Олександр Олегович (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
128.Гапонов Микола (КЗ "НСЗШ №8")2016-05-04 12:30:59
129.Гапочка Валентин Володимирович (Троїцька гімназія)2016-05-04 12:30:59
130.Гарус Юліана Ігорівна (Півнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
131.Гатило Ярослав Віталійович (КЗО СЗШ №114)2016-05-04 12:30:59
132.Георгій Марія Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
133.Гера Валентина (Бориславська ЗОШ №4)2016-05-04 12:30:59
134.Герасименко Денис Віталійович (Каланчацька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
135.Герасимчук Дар'я Василівна (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
136.Герасимюк Орися Василівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
137.Глядчишина Емілія Романівна (Криворізька ЗОШ №114)2016-05-04 12:30:59
138.Гнатенко Максим Володимирович (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
139.Гнатковський Олег (Києво-Печерський ліцей № 171)2016-05-04 12:30:59
140.Гнип Данило Олегович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
141.Гнідий Дмитро Ігорович (Школа №30)2016-05-04 12:30:59
142.Голобородько Ростислав Сергійович (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
143.головей карина валериевна (НВК № 36)2016-05-04 12:30:59
144.Головко Кирило (Запорізький НВК "Вибір")2016-05-04 12:30:59
145.Гончар Ксения Григорьевна (Одеська СШ №10)2016-05-04 12:31:00
146.Гончаренко Денис Сергійович (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
147.Гончарова Ельвіра Євгеніївна (Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
148.Горейко Софія Василівна (Ліцей)2016-05-04 12:31:00
149.Горічева Ірина Володимирівна (Городницька ЗОШ I-III ступенів)2016-05-04 12:30:59
150.Господарчук Данііл Володимирович (СЗШ І-ІІІ ст.№12)2016-05-04 12:30:59
151.Грабовська Вероніка Олексіївна (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)2016-05-04 12:31:00
152.Градовий Богдан (Маріупольська ЗОШ №65)2016-05-04 12:30:59
153.Градовий Ярослав (Маріупольська ЗОШ №65)2016-05-04 12:30:59
154.Грек Анна Романівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:31:00
155.Грибенюк Давід (НВК-ліцей №100 (початкова школа))2016-05-04 12:30:59
156.Грицюк Олена Андріївна (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:30:59
157.Грищук Златослава сергіївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ліцей"№1 м.Каменя-Каши...)2016-05-04 12:31:00
158.Грікуров Давид Артемович (Високопільська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
159.Гродська Богдана Олександрівна (Веселохутірський НВК)2016-05-04 12:30:59
160.Гром'як Павло Сергійович (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
161.Грушковик Юрій Ігорович (Маківський НВК)2016-05-04 12:30:59
162.Гудзенко Валентин Олексійович (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:31:00
163.Гужеля Дмитро Юрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
164.Гук Вікторія Ігорівна (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)2016-05-04 12:30:59
165.Гук Максим Олександрович (Великодимерський СЗО НВК)2016-05-04 12:30:59
166.Гуляєва Дар'я Михайлівна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
167.Гуртовий Олександр (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
168.Гусаков Микита Олександрович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
169.Гусар Олександр Олександрович (Ліцей)2016-05-04 12:31:00
170.Гусєва Ірина Леонідівна (Полонська ЗОШ №6)2016-05-04 12:31:00
171.Гущо Анна Евгенівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
172.Даниленко Олександр Сергiйович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
173.Данченко Данііл Олександрович (Авторська школа М.П. Гузика)2016-05-04 12:30:59
174.Дволінський Максим Васильович (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
175.Дейнега Ольга Юріїївна (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
176.Дембовський Дмитро Вячеславович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
177.Демчук Дарія (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
178.Демчук Юля Михалівна (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)2016-05-04 12:30:59
179.Денисенко Андрій Валентинович (Кам'янський еколого-економічний ліцей)2016-05-04 12:31:00
180.Дерев'янко Станіслав Олександрович (Кам'янський еколого-економічний ліцей)2016-05-04 12:31:00
181.Дереш Анастасія Олегівна (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
182.Димов Валентин Олександрович (Балабинський НВК "Престиж")2016-05-04 12:31:00
183.Діденко Вікторія (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
184.Дікіджи Михайло Михайлович (Великобабчанський НВК)2016-05-04 12:31:00
185.Дмитрієва Марія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22)2016-05-04 12:30:59
186.Дмитріщук Ксенія Дмитрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
187.Довгополий Володимир Вячеславович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
188.Дощевник Єгенія Іванівна (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
189.Дралов Андрій Сергійович (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
190.Дребот Андрій Степанович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
191.Дригайло Таміла Вячеславівна (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
192.Дризик Віталій Юрійович (Іванівський НВК)2016-05-04 12:31:00
193.Дрозд Андрій Віталійович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
194.Дрозд Вікторія Юріївна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
195.Дрозд Костянтин Володимирович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна)2016-05-04 12:31:00
196.Дроняк (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
197.Дубина Дарина Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг)2016-05-04 12:30:59
198.Дубовий Владислав (Сигнаївський НВК)2016-05-04 12:30:59
199.Дубовик Дар`я Сергіївна (Дніпропетровський НВК №125)2016-05-04 12:30:59
200.Дудар Дар'я Олексіївна (Роздольненська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)2016-05-04 12:30:59
201.Дудник Оксана Володимирівна (Школа №5)2016-05-04 12:30:59
202.Дуднік Софія (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
203.Дудніков Давид (НВК №42)2016-05-04 12:31:00
204.Дука Максим Сергийович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
205.Дюкова Марина Олександрівна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
206.Дяків Марія (Липниківська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
207.Дячок Едуард Русланович (Щасливський НВК Бориспільського району Київської о...)2016-05-04 12:31:00
208.Євтушенко Карина Андріївна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
209.Євтушенко Марія Петрівна (Криворізька ЗОШ №114)2016-05-04 12:30:59
210.Єременко Богдан Євгенійович (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
211.Єретик Анастасія Олександрівна (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
212.Єретик Анна Олександрівна (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
213.Єрмолаєв Дмитро Валерійович (ЗОШ І ступеня №2)2016-05-04 12:30:59
214.Єрохін Віктор Валерійович (Бережанська школа-гімназія ім. Б. Лепкого)2016-05-04 12:30:59
215.Єрьоменко Анна Сергіївна (Школа № 54)2016-05-04 12:30:59
216.Жданова Каріна Геннадіївна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
217.Жорнова Анна Віталіївна (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
218.Жук Юлія (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)2016-05-04 12:30:59
219.Жулавський Даниїл (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
220.Жученко Маргарита Русланівна (Миронівський НВК)2016-05-04 12:30:59
221.Зiнов'єва Ангелiна Павлiвна (Мар'ївський НВК)2016-05-04 12:31:00
222.Завялець Максим Володимирович (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
223.Загвоздін Данііл Сергійович (ХСШ №16)2016-05-04 12:31:00
224.Задніпрянець Іван (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
225.Задоя Анжеліка Олександрівна (Шевченківський НВК)2016-05-04 12:31:00
226.Закордонець Максим Олегович (Маківський НВК)2016-05-04 12:30:59
227.Заремба Андрій Миколайович (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
228.Зарицький Іван Ігорович (Костопільська загальноосвітня школа №4)2016-05-04 12:30:59
229.Заріцкий Віктор (гімназія імені Лесі Українки)2016-05-04 12:31:00
230.Захарчук Дмитро Валентинович (Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
231.Згривець Катерина Олександрівна (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
232.Зінов'єва Вікторія Едуардівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
233.Зінченко Аліса (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
234.Золотарьов Ілля (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
235.Золотов Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
236.Золоторьова Марина Ігоревна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
237.Зуєва Єлізавета Вікторівна (ЖНВК № 25)2016-05-04 12:30:59
238.Зьомків Аліна Ігорівна (Берегиня)2016-05-04 12:31:00
239.Иванов Иван Андреевич (КЗО "СЗШ № 49")2016-05-04 12:31:00
240.Іванова Анастасія Юріївна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:31:00
241.Іванова Валерія Володимирівна (Школа № 14)2016-05-04 12:30:59
242.Іванців Дмитро (Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
243.Іванюк Владислав Віталійович (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
244.Іванюк Олександр Віталійович (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
245.Івасів Юлія Віталіївна (Криворізька гімназія №127)2016-05-04 12:30:59
246.Ілечко Катерина (Сокальська  спеціалізована школа  І-ІІІст.№3)2016-05-04 12:31:00
247.Ільїна Віра Андріївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальн...)2016-05-04 12:30:59
248.Ісакова Софія Вікторівна (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)2016-05-04 12:31:00
249.Ісакова Станіслава Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
250.Іщенко Євгеній Геннадійович (Гімназія № 107 ''Введенська'')2016-05-04 12:30:59
251.Казанівський Віктор Віталійович (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)2016-05-04 12:30:59
252.Кайдан Єлизавета Вадимівна (Слов'янська ЗОШ №5)2016-05-04 12:30:59
253.Калиновський Олег Андрійович (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
254.Калінін Степан Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
255.Калнауз Тетяна Романівна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
256.Канаєв Даніїл Дем"яновия (Ліцей №2)2016-05-04 12:31:00
257.Капітула Олександра Володимирівна (Гвардійська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
258.Капустянська Альбiна (ХСШ №16)2016-05-04 12:31:00
259.Каракян Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
260.Карлаш Олександра (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
261.Карпина Лілія Сергіївна (Липовецька ЗОШ №3)2016-05-04 12:30:59
262.Карпюк Дарина (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
263.Катвалян Володимир Арменович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
264.Кваніна  Ангеліна Євгенівна (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
265.Кваша Олександр Олегович (Одеська загальноосвітня школа № 14)2016-05-04 12:31:00
266.Келюх Юлія (Чугуївська ЗОШ № 1)2016-05-04 12:30:59
267.Кеосак Олександра Ігоревна (Одеська СШ №10)2016-05-04 12:30:59
268.Кєбап Марія Вячеславівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
269.Кипибіда Роман Данилович (Школа №30)2016-05-04 12:30:59
270.Кирилін Єгор Сергійович (Ліцей)2016-05-04 12:30:59
271.Кисличенко Егор Андреевич (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)2016-05-04 12:31:00
272.Кифорець Антон (Малопомічнянська ЗШ)2016-05-04 12:31:00
273.Кияниця Захар Олександрович (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
274.Ківаєва Аліна Юріївна (Дубовиківська СЗШ)2016-05-04 12:30:59
275.Кіласонія Анастасія (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
276.Кіндратишин Михайло Михайлович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
277.Кірєва Анастасія (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей")2016-05-04 12:30:59
278.Кірєва Вікторія Сергіївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія" м. Бар...)2016-05-04 12:31:00
279.Кісіль Ілля Сергійович (Маловисківська ЗШ №3)2016-05-04 12:30:59
280.Кіцела Віталій Андрійович (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)2016-05-04 12:30:59
281.Клеймьонова Ірина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)2016-05-04 12:31:00
282.Клименко Анастасія Дмитрівна (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:31:00
283.Клочко Анжеліка Юріївна (Троїцька гімназія)2016-05-04 12:30:59
284.Кметь Анастасія Тарасівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
285.Книгницька Тетяна Василівна (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
286.Коваленко Микита Артемович (Ліцей)2016-05-04 12:30:59
287.Коваленко Нестор Євгенійович (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)2016-05-04 12:31:00
288.Коваль Юлія Олексіївна (Дніпрянська)2016-05-04 12:30:59
289.Ковальов Сергій Миколайович (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
290.Ковальчук Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів...)2016-05-04 12:30:59
291.Ковальчук Таісія (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
292.Ковальчук Тетяна Сергіївна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
293.Ковбаса Іван Володимирович (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
294.Ковтонюк Андрій Олегович (Новогуйвинська гімназія)2016-05-04 12:31:00
295.Ковтун Вікторія Денисівна (ЗНВК "Гармонія-плюс")2016-05-04 12:30:59
296.Ковтюх Оксана (Сигнаївський НВК)2016-05-04 12:30:59
297.Козача Анна Андріївна (ЗОШ І ст.- д/с с. Забойки)2016-05-04 12:31:00
298.Козаченко Кароліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
299.Козаченков Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
300.Козлов Федор Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
301.козловська олександра кирилівна (Школа № 54)2016-05-04 12:30:59
302.Козубенко Егор Юрійович (Навчально-виховний комплекс)2016-05-04 12:30:59
303.Койпиш Софія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22)2016-05-04 12:31:00
304.Колодій Михайло (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
305.Коломієць Аліна Валентинівна (Криворізька ЗОШ №15)2016-05-04 12:31:00
306.Коломієць Маркіян (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")2016-05-04 12:31:00
307.Компанієць Євгеній Сергійович (ЗОШ №1)2016-05-04 12:30:59
308.Компанієць Оксана Анатоліївна (Вільненський НВК)2016-05-04 12:31:00
309.Кондратьєва Анастасія (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:30:59
310.Кондратюк Данііл Антонович (Гімназія "Київська Русь")2016-05-04 12:30:59
311.Конопольський Богдан Олександрович (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)2016-05-04 12:31:00
312.Копищик Анастасія (Кузнецовська ЗОШ  №1)2016-05-04 12:30:59
313.Кореновська Анна Сергіївна (Броварський НВК)2016-05-04 12:31:00
314.Корецький Олександр Сергійович (Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3)2016-05-04 12:31:00
315.Корж Арсенія Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22)2016-05-04 12:30:59
316.Корнієнко Євгеній Ігоревич (Каланчацька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
317.Коробка Олександра Федорівна (Шевченківська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
318.Король Артур Вадимович (Школа №64)2016-05-04 12:30:59
319.Коротунов Дмитро Віталійович (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
320.Корякін Денис (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
321.Костренко Ілля (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
322.Костюк Сніжана Сергіївна (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
323.Костюченко Аліса Олексіївна (Ліцей)2016-05-04 12:30:59
324.Кот Олена Володимирівна (Гімназія № 107 ''Введенська'')2016-05-04 12:30:59
325.Кот Ольга Андріївна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
326.Котляров Кіріл Андрійович (Маловисківська ЗШ №3)2016-05-04 12:30:59
327.Котович Олексій Назарович (ЛЗШ № 43)2016-05-04 12:30:59
328.Кравцов Владислав Миколайович (ЗОШ І ступеня №2)2016-05-04 12:30:59
329.Кравченко Ксєнія Сергіївна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
330.Кравченко Павло Павлович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
331.Крайнов Володимир (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
332.Красіка Поліна Сергіївна (Криворізька ЗОШ №59)2016-05-04 12:30:59
333.Кратюк Максим Олегович (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
334.Кригуль Марія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)2016-05-04 12:30:59
335.Крилова Яна В'ячеславівна (Маківський НВК)2016-05-04 12:30:59
336.Кручай Анна Федорівна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:31:00
337.Кубарський Нікіта Андрійович (Криворізька ЗОШ №114)2016-05-04 12:30:59
338.Куждіна Уляна Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114)2016-05-04 12:30:59
339.Кузів Віталій Русланович (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)2016-05-04 12:30:59
340.Кузько Алла Віталіївна (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
341.Кузьменко Софія (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
342.Кузьменко Ярослава Олексіївна (Енергодарський БЛ)2016-05-04 12:31:00
343.Кузьмич Ірина Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)2016-05-04 12:31:00
344.Кузьмич Ярослав Сергійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського)2016-05-04 12:31:00
345.Кулик Аліна Сергіївна (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
346.Кулик Аніта Дмитрівна (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
347.Кулінчук Вікторія Анатоліївна (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
348.Куманець Олександр Олександрович (Липовецька ЗОШ №3)2016-05-04 12:30:59
349.Куніц Назар Вікторович (Криворізька ЗОШ №73)2016-05-04 12:31:00
350.Купченко Кіра Аркадіївна (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
351.Курницька Хелена (СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова)2016-05-04 12:30:59
352.Куршакова Діана Володимирівна (Одеська СШ №10)2016-05-04 12:30:59
353.Кутовий Богдан (КЗ "НСЗШ №8")2016-05-04 12:30:59
354.Кухта Андрій Михайлович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:31:00
355.Куца Лілія Василівна (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-матема...)2016-05-04 12:30:59
356.Куцак Елеонора Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
357.Куцак Софія Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)2016-05-04 12:31:00
358.Куцин Євгеній Олександрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
359.Кушнір Христина Богданівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
360.Лаворко Кіра Максимівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
361.Лавренюк Олександр Сергійович (Київська інженерна гімназія)2016-05-04 12:31:00
362.Ласа В.С. (Ліцей)2016-05-04 12:31:00
363.Лебедєв Андрій Жанович (Одеський НВК№300)2016-05-04 12:30:59
364.Левак Олександр Олександрович (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського...)2016-05-04 12:30:59
365.Левчик Дмитро Олександрович (Костопільська загальноосвітня школа №4)2016-05-04 12:30:59
366.Леденчук Марія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22)2016-05-04 12:31:00
367.Лелет Софія Мирославівна (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)2016-05-04 12:30:59
368.Лещук Максим (Гімназія “Києво–Могилянський колегіум” ІІ-ІІІ ступ...)2016-05-04 12:30:59
369.Лє Вієт Мінь Хоанг (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
370.Лимаренко Софья Максимовна (Криворізька СШ №71)2016-05-04 12:31:00
371.Линдін Єгор Дмитрович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
372.Линюк Андрій Ігорович (Княжпільська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
373.Лисак Аліна Романівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
374.Лисенок Богдана Сергіївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
375.Лисогор Марія (Криворізька ЗОШ №73)2016-05-04 12:31:00
376.Литвиненко Олексій (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
377.Литовченко Анастасія Вікторівна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
378.Литовченко Маргарита (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
379.Лісничий Віктор (Верхньорогачицька гімназія)2016-05-04 12:30:59
380.Лісовець Вікторія Андріївна (Петропавлівська ЗОШ №2)2016-05-04 12:30:59
381.Літвіненко Ганна Олександрівна (Одеська  загальноосвітня школа  № 31 І-III ст. Оде...)2016-05-04 12:30:59
382.Літвякова Анастасія Олександрівна (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)2016-05-04 12:31:00
383.Ліхньовська Єлизавета Романівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
384.Ліхтін Руслан Віталійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
385.Логачов Олександр Олегович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
386.Лозовський Кіріл (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
387.Лотоцька Поліна Валеріївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
388.Лубашев Максим (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
389.Лубягiн  Денис Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
390.Лукавецька Анастасія Романівна (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
391.Луцко Марія Петрівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
392.Луцька Анастасія Володимирівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
393.Львова Яна  Дмитріївна (Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6)2016-05-04 12:31:00
394.Люткевич Тамара Миколаївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
395.Магалецька Аліса Марківна (Гімназія № 107 ''Введенська'')2016-05-04 12:30:59
396.Магаль Сергій Сергійович (Буштинська гімназія-інтернат)2016-05-04 12:30:59
397.Майстренко Олексій (Світловодська школа - інтернат№2)2016-05-04 12:30:59
398.Максакова Аліна Станіславівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)2016-05-04 12:30:59
399.Максимова Дар'я Романівна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
400.Макух Микита Миколайович (Шишкинська ЗШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
401.Малевич Ірина (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
402.Мамонтов Єгор (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
403.Манжола Сергій (Навчально-виховний комплекс №240)2016-05-04 12:31:00
404.Мар'єнко Михайло (гімназія імені Лесі Українки)2016-05-04 12:31:00
405.Маремуха Вадим Володимирович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - гімназія" м. Бар...)2016-05-04 12:31:00
406.Маркович Назар Миколайович (ЗОШ I-III ст. с. Прип'ять)2016-05-04 12:30:59
407.Мартинюк Олесь (Сигнаївський НВК)2016-05-04 12:30:59
408.Марусенко Ельвіра Іванівна (Новокостянтинівська  ЗОШ І-ІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
409.Матвієнко Євген Геннадійович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
410.Матвієнко Ілля Ігорович (СЗШ І-ІІІ ст.№12)2016-05-04 12:30:59
411.Матиміш Микола Миколайович (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
412.Матюха Єлизавета (Києво-Печерський ліцей № 171)2016-05-04 12:30:59
413.Махецький Гліб Геннадійович (Криворізька ЗОШ №119)2016-05-04 12:30:59
414.Маховський Денис Максимович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
415.Мацегора Мария Михайловна (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
416.Мацюк Денис Тарасович (Скоморохівська ЗШ І ст.)2016-05-04 12:31:00
417.Медведєв Єгор Андрійович (Пирятинська зш І-ІІІ ступенів №6)2016-05-04 12:30:59
418.Мекшун Дарина Сергіївна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
419.Меліхов Кирилл (Криворізька СШ №71)2016-05-04 12:31:00
420.Меліченко Микита Євгенович (Навчально-виховний комплекс)2016-05-04 12:30:59
421.Мельник В.В. (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)2016-05-04 12:30:59
422.Мельниківський Андрій Андрійович (Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
423.Мельников Станислав Леонідович (Троїцька гімназія)2016-05-04 12:30:59
424.Мельничук Тетяна  Вадимівна (Мар'янська  ЗОШ І ступеня)2016-05-04 12:31:00
425.Мельничук Юлія Віталіївна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського...)2016-05-04 12:30:59
426.Мерва Олександр Олександрович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
427.Мерзляков Данііл Олександрович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:30:59
428.Мироненко Альона Романівна (Школа № 54)2016-05-04 12:30:59
429.Михайлова Анастасія Антонівна (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
430.Михайлова Єлизавета (гімназія імені Лесі Українки)2016-05-04 12:31:00
431.Михальцова Анастасiя Олександрiвна (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)2016-05-04 12:31:00
432.Мізик Олена Володимирівна (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)2016-05-04 12:31:00
433.Мірошниченко Марія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
434.Міхальченков Микита Андрійович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
435.Міхеєва Марина Іванівна (Великодимерський СЗО НВК)2016-05-04 12:30:59
436.Міхєєв Владислав (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
437.Міщенко Вікторія Євгеніївна (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
438.Мозиль Анастасія Вікторівна (Теребовлянський НВК)2016-05-04 12:31:00
439.Монастирна Анастасія Юріївна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:30:59
440.Моргун Мирослав Максимович (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
441.Мороз Даниил (КЗО ДМСШ №144)2016-05-04 12:30:59
442.Морозов Нікіта Сергійович (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
443.Москаленко Назар Олександрович (Шевченківська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
444.Мосолов Ілля (Одеська ЗОШ № 18)2016-05-04 12:30:59
445.Мосціпан Назар (Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича За...)2016-05-04 12:31:00
446.Мотричко Аліна Сергіївна (Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
447.Мотя Валерія (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:31:00
448.Мочкодан Остап Володимирович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
449.Музика Віталій Романович (Петриківська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
450.Муравська Катерина Русланівна (Широківська СЗШ № 1)2016-05-04 12:31:00
451.Мусаєв Паша Огли (ХСШ №16)2016-05-04 12:31:00
452.Муха Галина Андріївна (Мистицька ЗОШ I-II ст.)2016-05-04 12:31:00
453.Нагірна Марія (Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
454.Назаров Назарій Ігорович (КЗ  КОР "КОЛІФКС")2016-05-04 12:31:00
455.Науменко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92)2016-05-04 12:31:00
456.Нгуєн Чонг Вьєт (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
457.Невальонний Юліан (Білоцерківська ЗОШ №17)2016-05-04 12:30:59
458.Немчин Костянтин Данилович (Гімназія № 107 ''Введенська'')2016-05-04 12:30:59
459.Несміян Олексій Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
460.Нестеренко Анна Сергіївна (Вишнюватський НВК)2016-05-04 12:30:59
461.Нетренко Роман Михайлович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
462.Нетудихатка Віталій Дмитрович (Коробівський НВК)2016-05-04 12:31:00
463.Нешта Поліна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
464.Никифоренко Ксенія (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
465.Нікітіна Анастасія (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
466.Нікітюк Ярослава Вадимівна (Головлівський НВК)2016-05-04 12:30:59
467.Ніколенко Дар'я Олександрівна (ХСШ №16)2016-05-04 12:30:59
468.Новіков Іван Михайлович (Дубовиківська СЗШ)2016-05-04 12:30:59
469.Новомлинець Поліна Олегівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
470.Новохацька Діана Сергіївна (Вигінська ЗОШ І-ІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
471.Овчаренко Андрій (Лисичанська ЗОШ№2)2016-05-04 12:30:59
472.Одажиу Нікіта Артемович (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ)2016-05-04 12:30:59
473.Озійчук Марія (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
474.Олефіренко Ярослав Сергійович (Сердюківська зош)2016-05-04 12:31:00
475.Олійник Максим Романович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
476.Ольховська Альона Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
477.Онипко Софія (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:31:00
478.Ораховський Іван Ігорович (Новогуйвинська гімназія)2016-05-04 12:31:00
479.Осадча Ольга Володимирівна (Шевченківський НВК)2016-05-04 12:31:00
480.Осипова Валерія Олексіївна (Криворізький КЗ «НВК «ДНЗ-ЗОШ» №218»)2016-05-04 12:30:59
481.Оснач  Ростислав (Кремінська  школа-гімназія)2016-05-04 12:30:59
482.Осташик Софія Олексіївна (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
483.Охрименко Никита (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
484.Ошитьор Марія Ігорівна (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:30:59
485.Павлов Олег Дмитрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
486.Павловцев Володимир Олександрович (Затоківська ЗОШ№9)2016-05-04 12:31:00
487.Павлюк Іван (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4)2016-05-04 12:30:59
488.Павлюх Назар (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)2016-05-04 12:30:59
489.Паламар Роман Володимирович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)2016-05-04 12:31:00
490.Палюх Марія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)2016-05-04 12:30:59
491.Панасенко Ірина Олександрівна (Веселохутірський НВК)2016-05-04 12:30:59
492.Панасєйко Марія Олександрівна (Енергодарський БЛ)2016-05-04 12:30:59
493.Панасюк Олексій Олександрович (Косяківська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
494.Панчук Юрій Андрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
495.Парфьонова  Анна Віталіївна (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
496.Пастощук Артем Русланович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
497.Пахалович Наталія Олександрівна (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
498.Пелехатий Роман Романович (Теребовлянський НВК)2016-05-04 12:31:00
499.Перевертень Олександр (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
500.Перепелиця Лілія Миколаївна (Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
501.Перепелиця Наталія Ігорівна (Шевченківський НВК)2016-05-04 12:31:00
502.Петлик Антон Вікторвич (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
503.Петренко Євгеній (Лікарський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ")2016-05-04 12:31:00
504.Петришин Ольга (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")2016-05-04 12:31:00
505.Петрук Артем Олександрович (ЗОШ №7 м. Бердичів)2016-05-04 12:31:00
506.Печерна Карина (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
507.Пєтухов Андрій Іванович (Ліцей)2016-05-04 12:30:59
508.Пиза Настя (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")2016-05-04 12:31:00
509.Пилат Анастасія (Чортківська гімназія)2016-05-04 12:30:59
510.Пилипенко Валерия Ивановна (ЗОШ№3 м.Роздільна)2016-05-04 12:30:59
511.Питель Андрій Богданович (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)2016-05-04 12:30:59
512.Підбузна Олександра (Криворізька гімназія №91)2016-05-04 12:31:00
513.Підопригора Оксана (Краснопільська гімназія)2016-05-04 12:30:59
514.Підхомний Ярослав Юрійович (Красноградська гімназія "Гранд")2016-05-04 12:31:00
515.Піка Софія (Яворівська ЗОШ І-ІІІ  ст. №2)2016-05-04 12:30:59
516.Пінський Лев Юрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
517.Пінський Михайло Юрійович (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
518.Пластун Софія Олександрівна (Шосткинська ЗОШ №7)2016-05-04 12:30:59
519.Плесканюк Данііл Сергійович (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:30:59
520.Плужник Анастасія Володимирівна (Христинівська  спеціалізована школа  І-ІІІ ступені...)2016-05-04 12:30:59
521.Поборознік Даніїл Юрійович (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
522.Погорілий Денис Сергійович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:31:00
523.Пожаров Дмитро Сергійович (Ліцей)2016-05-04 12:30:59
524.Поліщук Владислав Володимирович (Городницька ЗОШ I-III ступенів)2016-05-04 12:30:59
525.Полозук Максим Романович (Великодимерський СЗО НВК)2016-05-04 12:30:59
526.Полтавець Іванна Дмитрівна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
527.Полянко Анна Іванівна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
528.Попович Вікторія Юріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
529.Попрожук Вероніка (Криворізька СШ №71)2016-05-04 12:31:00
530.Постельник Дар'я Олександрівна (ХСШ №16)2016-05-04 12:30:59
531.Походенко Аліна Віталіївна (ХСШ №16)2016-05-04 12:31:00
532.Поштарук Максим (Христинівська  спеціалізована школа  І-ІІІ ступені...)2016-05-04 12:30:59
533.Призегльована Валерiя (Сигнаївський НВК)2016-05-04 12:30:59
534.Присяжний Олександр Сергійович (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
535.Притула Іуліанія (Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
536.Прищепа Ілля Сергіїович (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
537.Пройденко Андрій (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
538.Прокопенко Вікторія (Школа І-ІІІ ступенів  № 36 імені  С.П. Корольова м...)2016-05-04 12:31:00
539.Проценюк Анна Євгенівна (Новокостянтинівська  ЗОШ І-ІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
540.Процюк Тетяна Петрівна (Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4)2016-05-04 12:31:00
541.Прунь Михайло Юрійович (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
542.Пузиренко Крістіна Олегівна (Криворізька ЗОШ №114)2016-05-04 12:30:59
543.Пунько Артем Юрійович (Гімназія № 107 ''Введенська'')2016-05-04 12:30:59
544.Пустовєтова Марія Олександрівна (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
545.Рабада Єлизавета (Чугуївська ЗОШ № 1)2016-05-04 12:30:59
546.Рагуліна Катерина Миколаївна (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
547.Раєвський Олександр Станіславович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:30:59
548.Редер Аліна (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
549.Режинський Максим Едуардович (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
550.Репнін Микита (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
551.Рибалко Мирослав В`ячеславович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
552.Рибачук Іван (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
553.Риженко Єлизавета (Світловодська школа - інтернат№2)2016-05-04 12:30:59
554.Рижова Наташа (Харківська ЗОШ  № 167)2016-05-04 12:31:00
555.Рожко Артем (Ліцей)2016-05-04 12:31:00
556.Романович Марк (НВК-ліцей №100)2016-05-04 12:30:59
557.Романцова Ксенія Андріївна (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
558.Романча Анастасія Андріївна (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:31:00
559.Романюк Діана Миколаївна (Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
560.Ромашин Віталій Олександрович (Дубовиківська СЗШ)2016-05-04 12:30:59
561.Росада Анастаciя Володимирiвна (Уманська ЗОШ №5)2016-05-04 12:31:00
562.Рубаненко Єлизавета (Маріупольська ЗОШ №65)2016-05-04 12:30:59
563.Рубанка Олександр Олександрович (Великодимерський СЗО НВК)2016-05-04 12:30:59
564.Рубель Михайло (Маріупольська ЗОШ №65)2016-05-04 12:30:59
565.Руденко Вадим (Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)2016-05-04 12:31:00
566.Рудика Олена (Верхньорогачицька гімназія)2016-05-04 12:31:00
567.Русол Даниил Валентинович (Школа № 54)2016-05-04 12:30:59
568.Ряднов Роман Олександрович (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
569.Савічева Тетяна Юріївна (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
570.Савка Олена (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів...)2016-05-04 12:30:59
571.Савченко Денис Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")2016-05-04 12:30:59
572.Савченко Олександра Ігорівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
573.Саліков Роман Ігорович (Великокопанівська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
574.Самуляк Богдан (СЗШ І-ІІІ ст.№12)2016-05-04 12:30:59
575.Самчук Дмитро Денисович (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:30:59
576.Сари Софія Ахметівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
577.Саханенко Єгор Андрійович (Одеський НВК№300)2016-05-04 12:30:59
578.Семенов Едуард Сергійович (Лисогірська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
579.Сеннікова Ірина (Малопомічнянська ЗШ)2016-05-04 12:31:00
580.Сердюк Олександр (Навчально-виховний комплекс)2016-05-04 12:31:00
581.Сериченко Анна Дмитрівна (Шосткинська ЗОШ №7)2016-05-04 12:30:59
582.Сидоренко  Марія (Кремінська  школа-гімназія)2016-05-04 12:30:59
583.Сидоренко Катерина Сергіївна (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
584.Сидорчук Максим Віталійович (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
585.Ситник Ярослав Олександрович (Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
586.Сінченко Ігор Дмитрович (Троїцька гімназія)2016-05-04 12:30:59
587.Сіра Христина Олександрівна (Стрийська ЗШ І-ІІІ ст. №1)2016-05-04 12:30:59
588.Скакун Максим Євгенович (Ніжинська ЗОШ №10)2016-05-04 12:30:59
589.Скиба Діана Миколаївна (Школа №90)2016-05-04 12:30:59
590.Скічко Андрій Сергійович (Косарська загальноосвітня школа)2016-05-04 12:31:00
591.Скляр Карина Сергіївна (Шевченківський НВК)2016-05-04 12:31:00
592.Скрипник Андрій Андрійович (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:30:59
593.Сліпаченко Анна Олександрівна (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
594.Смєлов Антон (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:31:00
595.Смоленко Володимир (Краснопільська гімназія)2016-05-04 12:30:59
596.Соглаєва Єлизавета (Верхньорогачицька гімназія)2016-05-04 12:30:59
597.Созанський Святослав Сергійович (ЛЗШ № 43)2016-05-04 12:30:59
598.Соколов Гліб (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
599.Соловей Софія Володимирівна (Олександрівська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
600.Солодовнікова Маргарита Андріївна (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:31:00
601.Солонець Божена Максимівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
602.Солопов Нікіта (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
603.Сонін Дмитро Вячеславович (НВК-ліцей №100 (початкова школа))2016-05-04 12:30:59
604.Сосунович Владислав Сергійович (СНВК "Академічна гімназія")2016-05-04 12:30:59
605.Співак Анастасія Володимирівна (Лисогірська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
606.Степаненко Марія Сергіївна (Томинобалківська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
607.Степанець Катерина Павлівна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
608.Степанов Олексій Владиславович (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
609.Степанчук Вячеслав Віталійович (Середня загальноосвітня школа №141)2016-05-04 12:31:00
610.Стеценко Крістіна Павлівна (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
611.Столяров Руслан Максимович (Новогуйвинська гімназія)2016-05-04 12:31:00
612.Стрикиця Єлизавета (Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)2016-05-04 12:31:00
613.Стрішкова олена Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
614.Строгий Олександр Евгенович (ХСШ №16)2016-05-04 12:30:59
615.Суверток Станіслав Сергійович (НВК 137)2016-05-04 12:30:59
616.Супрунчук Олег Олександрович (Городницька ЗОШ I-III ступенів)2016-05-04 12:30:59
617.Суховій Вікторія Віталіївна (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
618.Сухолуцький Ігор Русланович (Васильківська СЗШ №2)2016-05-04 12:31:00
619.Сучек Ілля Андрійович (Новогуйвинська гімназія)2016-05-04 12:31:00
620.Сучков Олександр (ОНВК №67)2016-05-04 12:31:00
621.Тайлакова Віолетта  Віталіївна (Криворізька гімназія №127)2016-05-04 12:30:59
622.Таран Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
623.Татарин Ольга Олегівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)2016-05-04 12:30:59
624.Терещенко Анастасія Костянтинівна (ЛСШ №69)2016-05-04 12:30:59
625.Терещенко Ярослав (Запорізький НВК "Вибір")2016-05-04 12:30:59
626.Тетянич Максим Іванович (Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
627.Тимофєєва Дар'я Олексіївна (Чаплинська НСЗШ)2016-05-04 12:30:59
628.Тимофєєва Єлизавета Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
629.Тимошенко Віталій (Середино-Будська ЗОШ І - ІІІ ступенів  №2)2016-05-04 12:30:59
630.Тимошенко Ганна (НВК-ліцей №100 (початкова школа))2016-05-04 12:30:59
631.Тимошенко Марія Миколаївна (Затоківська ЗОШ№9)2016-05-04 12:30:59
632.Тінтулов Ярослав Юрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
633.Ткач Юлія (Школа № 2-ліцей)2016-05-04 12:30:59
634.Ткаченко Катерина Ігорівна (Гребінківська гімназія)2016-05-04 12:31:00
635.Ткаченко Роман Валентинович (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
636.Ткачук Ольга Володимирівна (Полонська ЗОШ №6)2016-05-04 12:31:00
637.Томенюк Владислав Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
638.Томюк Сергій (Запорізький НВК "Вибір")2016-05-04 12:30:59
639.Торгалова Марія Євгенівна (Криворізька ЗОШ №73)2016-05-04 12:31:00
640.Торкаєнко Софія (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
641.Торчук Руслана (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
642.Травіна Діана Андріївна (Томинобалківська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
643.Трачук Єва Дмитрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
644.Трегубов Нікіта Романович (ЖНВК № 25)2016-05-04 12:30:59
645.Третяков Денис Володимирович (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
646.Тураш Остап Миколайович (Чернівецька гімназія № 5)2016-05-04 12:30:59
647.Туренко Богдан (Одеський НВК "Гімназія №7")2016-05-04 12:30:59
648.Туриця Іван (Школа №64)2016-05-04 12:31:00
649.Турченко Крістіна Олександрівна (Липовецька ЗОШ №3)2016-05-04 12:30:59
650.Удод Денис Андрійович (БНВО «Перша Білоцерківська  гімназія - школа І сту...)2016-05-04 12:30:59
651.Уліцька Андріана Олегівна (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)2016-05-04 12:30:59
652.Усик Дмитро Миколайович (Лікарський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ")2016-05-04 12:31:00
653.Устименко Кірілл (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
654.Фабіянський Олег Миколайович (Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
655.Файник Святослав Олексійович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
656.Фан Ньат Мiнь (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
657.Федоренко Ольга  Володимирівна (Енергодарський БЛ)2016-05-04 12:31:00
658.Фесенко Марія Вадимівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
659.Філіпов Владислав Дмитрович (Гімназія № 237)2016-05-04 12:31:00
660.Філіпов Ілля Юрійович (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
661.Філіпов Сергій Сергійович (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
662.Філліпенко Ілля Олексійович (ХСШ №16)2016-05-04 12:30:59
663.Філоненко Богдан (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
664.Францин Олександр (Світловодська СЗШ №7)2016-05-04 12:30:59
665.Фурманець Олександр Миколайович (Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей&quo...)2016-05-04 12:30:59
666.Хадай Михайло (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №5)2016-05-04 12:30:59
667.Харченко Анастасія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат)2016-05-04 12:30:59
668.Харченко Крістіна Володимирівна (Троїцька гімназія)2016-05-04 12:30:59
669.Харькова Діана Сергіївна (КЗО СЗШ №114)2016-05-04 12:30:59
670.Хирівська Юлія Ігорівна (Новороздільська ЗШ №5)2016-05-04 12:30:59
671.Хміров Максим (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)2016-05-04 12:30:59
672.Хронюк Дмтро (БСШ №5)2016-05-04 12:30:59
673.Хрустівський Олександр Олексійович (Затоківська ЗОШ№9)2016-05-04 12:30:59
674.Хрущ Дар'я Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
675.Цель Алісія Ульфівна (Слов'янська ЗОШ №5)2016-05-04 12:30:59
676.Цимбала Божена Ігорівна (ЛСШ №69)2016-05-04 12:30:59
677.Чабан Богдан Віктрович (Ольшанська ЗОШ)2016-05-04 12:30:59
678.Чан Хонг Куан (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
679.Чаплюк Тетяна Миронівна (Теребовлянський НВК)2016-05-04 12:31:00
680.Чебаненко Микита Миколайович (ЗОШ №1)2016-05-04 12:30:59
681.Чебаненко Серафима Віталіївна (Кодимський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")2016-05-04 12:30:59
682.Черевик Олександр Костянтинович (Український колеж ім.В.О.Сухомлинського (СШ №272))2016-05-04 12:30:59
683.Черкасцева Софія (Одеська ЗОШ № 18)2016-05-04 12:30:59
684.Черкашина Євгенія Михайлівна (Комунальний заклад "Харківський санаторний на...)2016-05-04 12:31:00
685.Чернобай Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
686.Чернов Назар Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальн...)2016-05-04 12:30:59
687.Чернявка Віталій Петрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий са...)2016-05-04 12:30:59
688.Чехоцький Мирослав Сергійович (Затоківська ЗОШ№9)2016-05-04 12:31:00
689.Чечель С.о. (Гребінківська гімназія)2016-05-04 12:31:00
690.Чигрин Катерина (Верблюзький НВК)2016-05-04 12:31:00
691.Чимирис Віктор (Світловодська школа - інтернат№2)2016-05-04 12:30:59
692.Чирва Аліса Кирилівна (Запорізька ЗОШ №15)2016-05-04 12:30:59
693.Чирво Арсеній Олексійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
694.Чуба Володимир Миколайович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
695.Чубак Анна-Софія Анатоліївна (Мистицька ЗОШ I-II ст.)2016-05-04 12:31:00
696.Чубак Світлана Олександрівна (Ніжинська ЗОШ №10)2016-05-04 12:30:59
697.Чубата Галина Віталіївна (ТЗОШ №26)2016-05-04 12:31:00
698.Чубенко Анна Олександрівна (Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
699.Чумак Альона Михайлівна (НВК "Колегіум")2016-05-04 12:30:59
700.Чумак Дмитро Віталійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим ...)2016-05-04 12:30:59
701.Чумак Іван Артемович (Херсонська гімназія №1)2016-05-04 12:30:59
702.Чура Анастасія Тарасівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4)2016-05-04 12:30:59
703.Шама Богдан Андрійович (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
704.Шаповал Катерина Геннадіївна (Бердянський муніципальний ліцей)2016-05-04 12:31:00
705.Шаф Яна Олександрівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")2016-05-04 12:30:59
706.Шафран Нікола Ігорович (Теребовлянський НВК)2016-05-04 12:31:00
707.Швидкий Ілля Віталійович (Зачепилівський ліцей)2016-05-04 12:31:00
708.Шевцова Анастасия Ивановна (ЗОШ№3 м.Роздільна)2016-05-04 12:30:59
709.Шевченко Софія Максимівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
710.Шевчук Володимир Віталійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:31:00
711.Шеретун Дарья Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173)2016-05-04 12:31:00
712.Шимчук Олександр Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2016-05-04 12:30:59
713.Шит Ярослава Володимирівна (Липовецька ЗОШ №3)2016-05-04 12:30:59
714.Шита Марина Олександрівна (Великодимерський СЗО НВК)2016-05-04 12:30:59
715.Шишка Яна Андріївна (Бродівська ЗОШ №3)2016-05-04 12:31:00
716.Шіпілюк Любов Сергіївна (Школа №)2016-05-04 12:31:00
717.Шкурина Катерина Володимирівна (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей")2016-05-04 12:30:59
718.Шкуря Максим (Одеська ЗОШ № 18)2016-05-04 12:30:59
719.Шлапакова Маріна Вікторівна (Нігинська загальноосвітня школа)2016-05-04 12:30:59
720.Шманенко Анна Юріївна (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)2016-05-04 12:31:00
721.Шологін Вадим Артурович (НВК "СЗШ № 2-гімназія" м.Трускавець)2016-05-04 12:30:59
722.Шостак Сергій (Енергодарський БЛ)2016-05-04 12:30:59
723.Шпатарюк Валерія Андріївна (Тульчинська школа-інтернат-ліцей)2016-05-04 12:30:59
724.Шпуняр Микита Дмиртович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)2016-05-04 12:30:59
725.Штилик Іван Вікторович (Криворізька СШ №9)2016-05-04 12:30:59
726.Шушкевич Андрій Миколайович (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
727.Шушко Софія Степанівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
728.Щербакова Рената Андрійвна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської р...)2016-05-04 12:30:59
729.Юсин Іван Сергійович (Новаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)2016-05-04 12:31:00
730.Юськевич Олег Ігорович (СЗШ № 99 м. Львова)2016-05-04 12:30:59
731.Юхименко Ольга Олександрівна (Криворізька ЗОШ №73)2016-05-04 12:31:00
732.Яковлева Анастасія Дмитрівна (Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23)2016-05-04 12:30:59
733.Яковлєва Владислава (Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступен...)2016-05-04 12:31:00
734.Яковлєва Іванна Сергіївна (Новоукраїнська гімназія №7)2016-05-04 12:30:59
735.Якушенко Карина Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1)2016-05-04 12:30:59
736.Янішевський Владислав Богданович (Тернопільська Українська  гімназія ім. І. Франка)2016-05-04 12:30:59
737.Янкевич Дар`я Іванівна (Одеська СШ №10)2016-05-04 12:30:59
738.Янковська Софія Максимівна (Лисогірська ЗОШ)2016-05-04 12:31:00
739.Януш Анна Володимирівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів)2016-05-04 12:30:59
740.Янчук Богдан Васильович (Школа №3)2016-05-04 12:30:59
741.Ярмощук Марія Юріївна (КЗ "Петрівська СШ №2")2016-05-04 12:30:59
742.Ясінчак Мар'ян Романович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)2016-05-04 12:30:59
743.Ястремський Ярослав Сергійович (Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей та ...)2016-05-04 12:30:59
© 2012 Third-party draw service IndependentDraw.com.                                                        info@independentdraw.com